KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 2015

28.06.2015

KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 2015 

   "Все почиається з ідеї". Одного разу, переглядаючи улюблені відео із музичних фестивалів, таких як - Ultra Music Festival , та Tomorrowland - у жителя села Хрщатик зародилася ідея. Ідея була не проста і спочатку автор майже не вірив у її втілення і невдовзі геть забув про неї. 

Але одного разу, 7-го червня, організовуючи дискотеку до Дня Матері, у місцевому барі під назвою Vegas, Він ще раз повернувся до своєї мрії. Після успішного концерту до Дня Матері, місцевий завклуб мав підготувати наступний концерт до дня Українського прапора та Дня Молоді, 28-го червня у приміщенні сільського будинку культури. Про це, Він дізнався  від своєї Сестри на дискотеці. Завклуб якраз святкувала день матері у тому самому барі. Тоді Він покликав свою сестру і сказав їй - Запитай у завклуба, чи не хоче вона провести свій концерт на стадіоні?

Сестра пішла і невдовзі повернулась, сказавши що та непроти. Потім на вулиці Вони зустрілись з завлубом і домовились спільно організувати вже не просто концерт, а справжній Фестиваль. По сценарію, фестиваль розпочинався б з вступного концерту, потім із живої музики із музиками, ну а після, головна подія, заради якої Він зважився на це все - Святкова Дискотека. 

Так, заручившись підтримкою Завклуба, соєї Сестри і її Подруги вони вирішили все організувати. Але звідки взяти кошти на таку подію? Адже тут потрібно брати в оренду апаратуру, запростити музикантів, діджеїв, взяти світломузику та інше.  А це не малі гроші. Вихід знайшовся із відповіді на головне запитання - Для кого буде організовано цей фестиваль? - Для молоді. Тому потрібно ще заручитись підтримкою молоді. 

В соцмережі Вконтакті було створено опитування яке показало, що більшість із молоді підтримує дану ідею і готове здати кошти на проведення фестивалю. Зібравши всю необхідну суму і домовившись з музикантами та діджеями, всі організатори чекали того самого дня. І ось, із допомогою молоді, була організована імпровізована сцена та проведено електроенергію. Із Чернівців приїхали діджеї із орендованою апаратурою. Всі організатори були заклопотані та трохи на нервах, але в решті решт все відбулося і це було просто круто. 

В той день, концерт відвідало близько 50 людей. Танці були не дуже багатолюдними тому на них було приблизно 20 осіб, переважно дітей. І тільки вже на дискотеку, приїхали люди із всіх окружніх сіл, в загальній кількості до 150 - осіб. Так, в той день фестиваль відвідало близько 200 людей, що є немало!

Благо, погода була гарною, теплою а люди у цей святковий день були всі з хорошим настроєм. По закінченню всі з хорошими та позитивними емоціями розійшлись по домам. 

З самого ранку, місце провдення фестивалю було очищення від сміття. Під час проведення фестивалю ніхто не постраждав.

ps. Організаторами фестивалю звичайно були:

1.Організатор, (Він) - Паша Нечуйвітер

2.Сестра  - Оля Пендюр 

3.Подруга сестри - Руслана Лучик

4.Завклуб - Людмила Калинюк (Ковальчук)

Діджеями в той день були:

1.DJ RENDI - Влад Голінатий 

2.Dj Serj - Сергій Курик  

3.DJ SWAGSTER - Юра Скорейко 

4. DJ Antony Joy - Антон Гречко 

  Та молодь села Хрещатик. Дякую усім Вам за допомогу )

KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 2015 

Ось так пройшов KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 28 червня 2015-го року с.Хрещатик

Любительський Відеозвіт

Корисні посилання:

Група Фестивалю - KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL

Група с.Хрещатик вконтакті - Хрещатик

Група Диско-Бару Vegas - Це Vegas, крихітко!


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати