KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL                               2016

26.06.2016

"Чому б нам не повторити це знову?"

Одразу після першого фестивалю, дівчата організатори мені сказали що не хочуть більше наступного року робити ще один фестиваль, бо це було дуже важко. Я дуже засмутився почувши це, тому що щиро надіявся все повторити. 

Невдовзі я перебрався в Чернівці, знайшов роботу і життя якось пішло своїм шляхом. Але коли мені ставало нудно, і хотілось мати якусь мету по переду, я тішив себе мрією про ще один фестиваль, уже в цьому 2016-му році. Так, приїжджаючи на вихідні в Хрещатик я зайшов у гості до своєї сестри Олі і разговорившись з нею, я почув від неї цю фразу, на рахунок фестивалю - "Чому б нам не повторити це знову?" - Руслана тоже не проти. Я надзвичайно зрадів цьому і ми, тієї ж миті почали обговорювати всі деталі. 

До фестивалю було ще багато часу але опитування вконтакті можна було робити зараз. Так ми і зробили. Через деякий час більшістю було проголосовано "так" і ми надзвичайно зраділи. Попереду був збір коштів. Насправді зібрати гроші на фестиваль, не так то і просто. Декогоіз молоді немає дома, у декого нема грошей, а дехто і взагалі не вкурсі. Але поступово, протягом декількох днів, необхідну суму все ж таки вдалося зібрати. 

Почалася активна підготовка до фестивалю. Репетиції концерту, пошук музикантів, апаратури і діджеїв. Цього разу на щастя приїхав мій брат Міша та друг Антон, які допомогли нам з організацією. У сусідів позичили столи, стільчики, світло. Так, спільними зусиллями все було готово. Все ж таки другий раз не так вже і страшно.

Місце для проведення фестивалю було те ж саме - сільський стадіон. Дуже пощастило біля нього є природній виступ який і слугував сценою. На ній і проводилося все дійство.

Отож розпочалося все із святкового концерту присвяченому Дню Прапора України та Дню Молоді. Це була неділя, погода була літньою, було досить тепло. Концертна програма тривала більше однії години. В ній приймали участь учні Хрещатицького НВК та інші учасники художніх колективів. Концерт цього року був дуже гарним.

Після закінчення святкового концерту, своїми запальними піснями нас всіх порадував гурт "Дзвони Хрщатика". Хлопці вже із досвідом проведення подібних заходів і виступами на відкритій місцвості вправно заспівали відомих всім піснь. Всім було весело а особливо дітям, які танцювали і веселилися увесь час поки грала музика. 

Далі, ближче до вечора розпочалася святкова дискотека. Почали підтягуватись люди. І почався справжній двіж. Десь вже у самий розгар дискотеки, було настільки багато людей що з іншої, неосвітленої сторони стадіону їх не було видно. Таке враження що сюди, на фестиваль зїхалися всі окружні села. Це було дуже круто. Всі були просто в захваті від такої події. За ввесь час проведення фестивалю, в той день, на ньому побувало більше - 300 людей.

Після дискотеки всі із хорошим настроєм порозходились по домам. Наступного ранку, місце провдення фестивалю було очищення від сміття. Під час проведення фестивалю ніхто не постраждав.

Організатор фестивалюПаша Нечуйвітер.

ps. Організаторами фестивалю звичайно були:

1.Організатор, - Паша Нечуйвітер

Дівчата: 1)Оля Пендюр

2)Руслана Лучик

4.Завклуб - Людмила Калинюк (Ковальчук)

Діджеями в той день були:

1.DJ RENDI - Влад Голінатий

2.Dj Serj - Сергій Курик

3.DJ Double KickВова Кушнірик 

 Та молодь села Хрещатик. Дякую усім Вам за допомогу ) 

KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 2016

Ось так пройшов KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL 26 червня 2016-го року с.Хрещатик

Любительський Відеозвіт

Корисні посилання:

Група Фестивалю - KHRESCHATYK MUSIC FESTIVAL

Група с.Хрещатик вконтакті - Хрещатик

Група Диско-Бару Vegas - Це Vegas, крихітко!

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати